LM.plSportMustang Konin zagrał jak z nut. Zwycięstwo w meczu na szczycie

Mustang Konin zagrał jak z nut. Zwycięstwo w meczu na szczycie

I liga

W 9. kolejce Polskiej Ligi Koszykówki na wózkach Mustang Konin udał się na rewanżowy mecz do Suchedniowa, gdzie zmierzył się z Ortomedico Kielce.

Choć do połowy tablica wyników pokazywała remis, to zmiany, które wprowadził trener Dominik Mosler, od razu przyniosły oczekiwany efekt. Goście w trzeciej kwarcie doprowadzili do dziesięciopunktowej przewagi, by z czasem jeszcze ją powiększyć. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 74:60 dla drużyny z Konina.

Jak informuje klubowy fanpejdż postawa konińskich zawodników spodobała się nie tylko fanom gości, ale nawet tym z Kielc. Niezależnie od dyscypliny sportu to bardzo rzadkie obrazki. No ale czy mogło być inaczej skoro Adrian Jankowski świetnie sobie radzi nie tylko na parkiecie, ale i przy fortepianie?

Rywalem Mustanga w ostatniej kolejce będzie poznański IKS 2017. Ten mecz już w najbliższą sobotę.

Ortomedico Kielce – Mustang Konin 60:74 (21:20, 14:15, 13:23, 12:16)